Бізнес-ланч (Київ) від Імперіал Кейтеринг

Шалений темп сучасного життя вносить свої корективи в організацію харчування. У багатьох ділових людей і бізнесменів кожна хвилина на рахунку. І часто немає часу чекати в кафе чи ресторані поки приготують замовлену страву та обслужать, тому найкращий варіант – замовити обід (Київ). Це легко виправити, якщо скористатися послугою бізнес-ланч (Київ). Сервіс цього формату передбачає готовий набір страв і їхнє приготування до приходу клієнтів.Бізнес-ланч Київ

Бізнес-ланч у Києві став невід'ємною частиною переговорів і корпоративного харчування. Колектив кафе "Imperial Catering" йде в ногу з часом, оперативно реагує на запити сьогодення. Тому правильна організація харчування із забезпеченням клієнтів смачною та корисною їжею і доставкою ланчів (Київ) – наша основна діяльність.

Замовити бізнес-ланч (Київ) від "Imperial Catering"

Бізнес-ланч у Києві являє собою запланований підприємством громадського харчування набір їжі, до якого входять перша й основна страва, салат. Ми заздалегідь готуємо тижневе меню й анонсуємо кілька варіантів ланчу на вибір. Стандартні пропозиції спрощують обслуговування, значно економлять час клієнтів. Асортимент страв, що входять до складу бізнес-ланчу (Київ), великий і різноманітний. Сформоване меню кожного дня тижня відрізняється своїм підбором страв. До бізнес-харчування входять ті самі страви, що й до основного переліку пропонованого меню. Щоденний обідній раціон добре продуманий і збалансований, усі продукти, що використовуються, натуральні, якісні, свіжі.

Порції у нас великі, страви ситні та корисні. Ми насичуємо їх вітамінами, обов'язково включаючи сезонні овочі та фрукти. Весь асортимент – це не просто смачна їжа, а справжні витвори кулінарного мистецтва. Наші кухарі люблять свою роботу, віртуозно готують, вкладаючи в приготування їжі частинку своєї душі. І орієнтуються на смаки та гастрономічні пристрасті клієнтів. Тому в нашому меню переважає традиційна слов'янська кухня. Це смачна та корисна їжа.

Не секрет, що найпопулярніше перше – класичний український борщ, друге – вареники. Вони обов'язково присутні в меню бізнес-харчування. Віддають належне наші кухарі й стравам європейської кухні. У переліку меню присутні:

  • італійська паста Карбонара;
  • фарфалле;
  • риба по-гавайськи;
  • хачапурі;
  • та інші страви, приготовані за рецептурою національних кухонь різних народів.

Замовляючи бізнес-ланч у Києві, наші клієнти отримують можливість недорого і смачно пообідати, вирішуючи ділові питання під час трапези. Вартість обіду в офіс варіюється і залежить від складу смачних пропозицій. Наприклад, обід із набором страв, що містить салат "Олів'є" і пасту Карбонара, коштуватиме всього 53 гривні. А неаполітанський салат, рисова локшина з рибною котлетою в томатному соусі – 82 гривні.

Бізнес-ланч у Києві

Доставка бізнес-ланчів (Київ)

Кафе "Imperial Catering" пропонує зручний формат нової системи харчування бізнес-ланч доставки. До призначеної години кур'єр привезе улюблені домашні страви гарячими – з пилу, з жару. Додатково до бізнес харчування можна завжди замовити на десерт смачну випічку, різноманітні види тортиків і напої. У нашій карті присутні фруктові соки, мінеральна вода, компоти та лимонад.

Щоб переконатися в гастрономічній майстерності та смакових якостях пропонованих "Imperial Catering" страв, замовте пробну бізнес-ланч доставку або доставку комплесного обіду (Київ) прямо в офіс. Ми привозимо їжу за будь-якою адресою в столиці чітко в обумовлений термін, без найменших запізнень. У сервіс обов'язково входить набір разового посуду: тарілки, ложки, виделки та стаканчики.

Знайомтеся з онлайн-меню та замовляйте доставку бізнес-ланчу в Києві за помірними цінами. Обідайте з апетитом і на здоров'я!